Kategorie

Wałek z kołnierzem FIAT 1 3/8-6 WZMOCNIONY

widgets Stan w magazynie: 0

Cena: brutto 354,00 zł
Ilość: szt.
Indeks: AA_00136

CNH - FIAT 44012157,
CNH - FIAT 44012306,
CNH - FIAT 44017106,
CNH - FIAT 4983660,
CNH - FIAT 5149243,
CNH - FIAT 5185602

  • Kod: AA_00136
  • Wymiar kołnierza: 114 mm
  • Typ: z kołnierzem
  • Profil zewnętrzny: 1 3/8-6
  • Uwaga: WZMACNIANY - 110 Kgm/mm.². wałek odbioru mocy